e.guardo Smart Defender Standard Edition

Güvenlik Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 149$
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma VeriTeknik
Veriteknik tarafından geliştirilmiş olan e.guardo Smart Defender Standard Edition yazılımı ile internete direk bağlı sistemlerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz.
Veriteknik tarafından geliştirilmiş olan e.guardo Smart Defender Standard Edition yazılımı ile internete direk bağlı sistemlerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Benzerlerinden farklı olarak eşsiz bir koruma performansına sahip olan yazılım sayesinde sürekli olarak internete bağlı olan sunucuya yapılabilecek herhangi bir saldırı, SQL enjeksiyon gibi sisteminize zarar verebilecek saldırılara karşı tam koruma sağlayabilirsiniz. Program alışılmadık herhangi bir olay sonrası doğabilecek bir güvenlik sorununa karşı sürekli olarak sunucu sisteminizi koruma altında tutabilmektedir. Özellikle TLS, SSL, NLA gibi uzak masaüstü hizmetleri dahil olmak üzere bütün güvenlik mekanizmalarını geniş bir yelpazede sunan program masaüstü koruması, sunucu koruması, uzak masaüstü koruması, Microsoft ürünü olan FTP, SQL Server, IIS, SMTP sunucusu, CRM server, Lync Server gibi sistem koruması ile güvenliğinizi en üst seviyede tutabilmektedir. Ayrıca program ile Firewall çizelgeleme, günlük ve haftalık güvenlik raporları ile grafiksel istatistikleri size sunmakta ve otomatik yazılım güncelleme özelliği sayesinde sürekli olarak güncel kalabilmektedir. e.guardo Smart Defender Standard Edition yazılımını kurumsal işletmelerde kullanılan sunucu ve bilgisayarlar için kullanabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
e.guardo Smart Defender Standard Edition indir